گردشگری

10 هتل برتر ایران از دید سایت TRIPADVISOR

10 هتل برتر ایران از دید سایت معتبر TRIPADVISOR کدام هتل ها هستند. در زمینه گردشگری ، هتل و رستوران سایت TRIPADVISOR یک مرجع قابل اعتماد برای همه می باشد. این سایت هر ماه هتل های برتر هر کشور را معرفی می کند. ما در این مقاله قصد داریم طبق آخرین بررسی این سایت ، 10 هتل برتر ایران را در سایت فاتریپ به شما معرفی کنیم.

1- هتل ویانا (اصفهان)

اصفهان شهری زیبا و توریستی می باشد که مقصد گردشگران بسیاری از سراسر ایران و جهان می باشد. در صدر 10 هتل برتر ایران یک هتل بسیار زیبا از شهر توریستی و زیبای اصفهان قرار دارد به نام هتل ویانا. اما نکته بسیار جالب و مهم در رابطه با این هتل این مسئله می باشد که هتل ویانا دارای یک ستاره می باشد ولی با توجه به خدمات خوبی که ارائه می دهد و امکانت خوبی که در اختیار مهمانان قرار می دهد توانسته است بالاتر از تمام هتل های 5 ستاره ایران در بالای این لیست قرار بگیرد. هتل ویانا اصفهان با توجه به موقعیت جغرافیایی مناسب خود ، با مرکز شهر و بیشتر آثار تاریخی اصفهان تنها 10 دقیقه فاصله دارد و این یک نکته بسیار مهم و مزیت عالی برای این هتل می باشد.

 

2- هتل زندیه (شیراز)

دومین هتل از 10 هتل برتر ایران به انتخاب سایت TRIPADVISOR در شهر شیراز قرار دارد. شهر شیراز نیز هماننده بسیاری از شهرهای ایران دارای آثار تاریخی بسیار زیاد و زیبایی می باشد و هر ساله علاقه مندان زیادی را به خود جذب می کند. هتل زندیه شیراز نیز که جایگاه دوم را دارا می باشد در منطقه زندیه واقع شده است و دسترسی سریع و آسانی به اماکن گردشگری این شهر دارد. این هتل دارای 57 اتاق می باشد.


3- هتل آپارتمان هشت بهشت (اصفهان)

سومین هتل این لیست ، یک هتل آپارتمان به نام هشت بهشت و باز هم از شهر زیبای اصفهان می باشد. نکته قابل ذکر در رابطه با این هتل این می باشد که این هتل در سال 2014 موفق به دریافت گواهینامه هتل برتر از سایت TRIPADVISOR شده است و با توجه به موقعیت جغرافیایی و خدمات رسانی عالی که دارد در لیست 10 هتل برتر ایران از نگاه این سایت قرار گرفته است.

 

4- هتل نووتل فرودگاه امام خمینی (تهران)

هتل نووتل در کنار فرودگاه بین المللی امام خمینی قرار گرفته است. این هتل که یکی از هتل های زیر مجموعه گروه بین المللی هتل های اکوور می باشد ، به عنوان یک هتل فرودگاهی شناخته می شود که دارای امکانات بسیار خوبی برای مهمانان می باشد و امکانات و ویژگی های خاصی را در اختیار مهمانان خود قرار می دهد از جمله : ارائه خدمات فرودگاهی ، FAST TRACK و همچنین امکان اقامت های کوتاه مدت ترانزیتی نیز در این هتل وجود دارد.

 

5- هتل اسپیناس پالاس (تهران)

هتل اسپیناس پالاس در منطقه سعادت آباد تهران قرار دارد و شاید بتوان گفت بهترین و زیباترین هتل از زنجیره هتل های اسپیناس می باشد. این هتل مکان اقامت بسیاری از سیاستمداران خارجی می باشد زمانی که به ایران سفر می کند. این هتل دارای امکانات عالی می باشد. سالن های تشریفات مجلل ، اتاق های زیبا و رستوران های متنوعی که نظر هر مسافری را به خود جذب می کند.

 

6- هتل اسپیناس خلیج فارس ( تهران )

ششمین هتل از 10 هتل برتر ایران نیز یکی دیگر از هتل های زنجیره ای اسپیناس می باشد. هتل اسپیناس خلیج فارس در بلوار کشاورز قرار دارد و با توجه به موقعیت جغرافیایی که دارد تقریبا در مرکز شهر تهران قرار گرفته است و به تمامی اماکن تهران دسترسی سریع و آسانی را دارد.

 

7- هتل ایبیس فرودگاه امام خمینی (تهران)

نکته جالب توجه در رابطه با لیست 10 هتل برتر ایران که توسط این سایت ارائه شده است ، قرار گرفتن هر دو هتل فرودگاهی تهران در این لیست می باشد. هتل ایبیس نیز هماننده هتل نووتل توسط زنجیره معروف هتل های اکوور در تهران راه اندازی شده است و می توان از این هتل ها به عنوان هتل های ترانزیتی نیز نام برد.

8- هتل مرکزی ایران ( تهران )

در رده هشتم این لیست نام یکی از قدیمی ترین هتل های ایران به چشم می خورد که در سال 1312 با نام هتل سانترال شروع به کار کرده است. این هتل با وجود اینکه جز بنای تاریخی و ثبت شده در سازمان میراث فرهنگی می باشد ، در سال 1386 با بازسازی اساسی که در آن اتفاق افتاده است باعث شده است که این هتل کماکان بعد از 8 دهه فعالیت ، هنوز هم در خدمت مسافران باشد.

9- هتل مشیر الممالک (یزد)

هتل مشیر الممالک یزد نهمین هتل برتر ایران در لیست 10 هتل برتر ایران می باشد. این هتل در شهر بسیار زیبای یزد واقع شده است. این هتل با نام هتل باغ مشیرالممالک اولین هتل باغ ایرانی می باشد که با حفظ بافت و معماری سنتی خود با کلیه امکانات رفاهی در خدمت مسافرین می باشد. این هتل زیبا نیز در فهرست آثار ملی ایران به ثبت رسیده است.

10- هتل بزرگ (شیراز)

در لیست 10 هتل برتر ایران ، آخرین هتل ، هتل بزرگ واقع در شهر شیراز می باشد. این هتل 5 ستاره دارای 158 اتاق می باشد و در کنار دروازه قرآن شیراز قرار دارد. این هتل در سال 1392 افتتاح گردیده است و با توجه به امکانات عالی و خدمات رسانی فوق العاده ای که دارد توانسته نظر این سایت را به خود جذب کند و در لیست 10 هتل برتر ایران از نگاه سایت TRIPADVISOR قرار بگیرد.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *